Apple Watch’da Oynayabileceğiniz 4 adet oyun

Apple Watch’da Oynayabileceğiniz 4 adet oyun

Apple Watch ‘da  oynanabilen beyin jimnastiğine oyunları veya RPG’lerden arcade klasiklerinden bir kaç tanesini akıllı saatinizde oynayabilirsiniz.

Aşağıda belirteceğim oyunların Bazıları yalnızca Apple Watch ile oynanabilirken diğerleri hem giyilebilir cihaz hem de iPhone kullanılarak oynanıyor. Şimdi gelin oyunlara göz atalım.

1.Twisty Color

Twisty Color, Digital Crown’ı kullanmanın başka bir ilginç yolunu sunuyor. Oyunda Twister’ı ilgili renge uyacak şekilde çevirerek mümkün olduğunca çok sayıda top toplamanız gerekiyor. Kulağa basit geliyor olabilir, çünkü öyle. Ancak hem eğlenceli hem de bağımlılık oluşturan bir oyun.

2.Runeblade

Bileğinizde oynayabileceğiniz bir RPG pek olası görünmüyor olabilir, ancak Runeblade’in tam olarak sunduğu şey bu. Oynaması ücretsiz olan fantezi macera oyunu Apple’ın giyilebilir cihazıyla gayet iyi çalışıyor. Oyun geliştirici Everywear Games tarafından hazırlanmış.

3.Elevate

Elevate, Apple Watch ile uyumlu olan bir uygulama. iPhone’da da mevcut. Bir tür beyin jimnastiği uygulaması olduğu söylenebilir. 2018 yılında Apple tarafından Yılın Uygulaması listesine giren Elevate, her iki cihazda da çalışıyor. Birkaç dakika harcayarak zihninizi test etmek istediğinizde en iyi çözümlerden biri.

4.Trivia Crack

 

Trivia Crack’in muhtemelen tanıtıma ihtiyacı yok. Trivial Pursuit gibi, oyun da size çoktan seçmeli cevapları kullanarak cevaplamanız gereken çeşitli kategorilerden sorular getiriyor. Trivia Crack’i Apple Watch cihazınızdaistediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

 

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir