Artık iPhone’unuzun Ekranını Dell Dizüstü Bilgisayarlara Yansıtabilirsiniz

Artık iPhone’unuzun Ekranını Dell Dizüstü Bilgisayarlara Yansıtabilirsiniz

Dell, ekran yansıtma, dosya aktarımı ve daha kolay mesaj senkronizasyonu gibi gelişmiş özellikler sunabilmesi için akıllı telefon arkadaşı uygulamasını güncelledi. Güncellenmiş Dell Mobile Connect uygulaması artık yetenek açısından Microsoft’un kendi Telefonunuz uygulamasıyla eşleşiyor.

Yeni Dell Mobile Connect uygulaması artık iPhone için App Store üzerinden kullanılabilir. IPhone ekran yansıtma ve fotoğraf ve videolar için dosya aktarımı gibi bazı gelişmiş özellikler getiriyor. Uygulamanın yeni sürümü de performans iyileştirmeleri getiriyor. Kullanıcıların SMS göndermek için artık Dell Mobile Connect uygulamasını ekranda tutmaları gerekmiyor.

Tabii ki, kullanıcıların senkronizasyonun çalışması için Windows istemcisini çalıştıran Dell dizüstü bilgisayarlara (2018 veya daha sonra piyasaya sürülecek) PC istemcisini kurmaları gerekir. PC istemcisi, Microsoft Store aracılığıyla Dell bilgisayarlar için kullanılabilir. Ekran yansıtma ve dosya aktarma özelliği iOS 13 veya daha yenisini çalıştıran iPhone’larda, diğer özellikler ise iOS 11 veya daha yenisini çalıştıran iPhone’larda çalışır.

Dell Mobile Connect 3.0’ın diğer özellikleri arasında, PC’de iPhone’dan gelen aramaları arama, bilgisayarda metin gönderme ve alma, kişileri senkronize etme ve akıllı telefon bildirimleri alma özelliği bulunur. Dell Mobile Connect uygulaması Alienware bilgisayarlarda da çalışır. Yeni özelliklerle güncellenen uygulama ilk olarak CES 2020 sırasında gösterildi.

Akıllı telefon senkronizasyonu bir iPhone ve Mac arasında en iyi şekilde çalışırken, iPhone kullanan ancak Windows bilgisayarı tercih eden birçok insan var. Dell bilgisayar kullananlar için en iyi çözümler Dell Mobile Connect veya Microsoft’un Telefonunuz uygulamasıdır.

[Kaynak: App Store ]

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir