Call of Duty: Mobile iPhone için Yayınlandı

Call of Duty: Mobile iPhone için Yayınlandı

Savaş royale oyunlarının ve PUBG ve Fortnite gibi birinci şahıs aksiyon oyuncularının hayranlarının beklediği  Call of Duty: Black Ops ve Modern Warfare’den bazı ikonik haritaları telefonunuza getiren Activision ve Tencent Call of Duty Mobile oyununu piyasaya sürdü.

Call of Duty: Mobile, oyunseverlere yüksek kalitede grafik, hızlı ve aksiyon dolu oyunlar, pek çok mod ve farklı haritalar sunacak. Ayrıca oyun, emülatörler aracılığıyla bilgisayar üzerinden, klavye ve mouse kullanarak veya oyun kolu takılarak oynanabiliyor.

  • Call of Duty: Mobile’da 6 farklı modu ücretsiz olarak oynayabilecekler.
  • Modlar; Team Deathmatch, Frontline, Domination, Search and Destroy, Free-for-all ve Hardpoint. Bu modların farklı farklı özellikleri bulunuyor ve har modda amaç değişiyor.
  • Oyun şu an için 5 farklı haritaya sahip. Bu haritalar; Kill House, Hijacked, CrossFire, NukeTown ve Crash olarak isimlendiriliyor.
  • Oyun içerisinde kazandığınız paralarla veya gerçek para karşılığında satın alacağınız kasaları açarak yeni silahlara sahip olabiliyorsunuz.

Call of Duty Mobile, IAP’lerle birlikte gelmesine rağmen indirmek ve oynamak ücretsizdir. Oyunun boyutu 1,5GB’ı geçiyor ve iPhone 5’ler, iPad Air ve iPad mini 2 ve daha yeni iPhone’lar ve iPad’lerle uyumlu.

[appbox appstore 1287282214]

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir