iOS 10 beta 5 Güncellemesi Yayınlandı

iOS 10 beta 5 Güncellemesi Yayınlandı

Apple an itibari ile iOS 10 beta 5 güncellemesini geliştiriciler için yayınladı.Geliştirici hesabı olanlar iOS Developler Center üzerinden veya cihazları üzerinden Ayarlar-Genel- Yazılım güncelleme sekmesinde iOS 10 beta 5 sürümünü cihazlarına indirebilirler.

Ekran Resmi 2016-08-09 20.33.44iOS 10 beta ile gelen Yeni kilit ekranı, Widget ekranı, Fotoğraflar, Mesajlar, Saat uygulamarı için yeni özellikler, yeni Bildirim Merkezi ve Kontrol Merkezinin yanısıra daha onlarca yenilik iOS 10’da mevcut. iOS 10 beta 5 Sürümünde müzik,parmak okuyucu ve bildirim ekranında ufak düzenlemeler peformans ve hata düzeltmeleri içermektedir ekstra bir özellik gözümüze çarpar ise bildireceğiz.

Geliştirici hesabınız yoksa public beta halka açık sürümü beklemeniz gerekmektedir yada UDID kaydı yaparak iOS 10 beta 5 linki üzerinden ipsw dosyasını indirip kurabilirsiniz tani UDID kaydını alabilmek için geliştirici hesabı olan kişiden bunu yapmasını isteyeceksiniz. Dediğimiz gibi Herhangi bi yenilik fark edildiği an sitemiz üzerinden paylaşılacaktır takipte kalınız ve mobil uygulamamızı indirip haberlerden anında bildirim alarak haberdar olunuz.

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8″]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir