iPhone’unuzu Şarj Etmek Artık Çok Daha Kolay!MiniDock firmasının ürettiği yeni aparat sayesinde uzun ve karmaşık şarj kabloları tarih oldu! İşte pratiklik harikası aparat!

Birçok firmanın bu konuyla ilgili çalışmaları henüz devam ederken, şarjı uzatacak alternatif kılıflar da gereksinimler arasındaki yerini aldı.
MiniDock’un iPhone sahiplerine sunduğu hizmet ise biraz daha farklı. Prizlerin yanında telefonunuzu koyacak yer olmadığında, kabloların cebinizde yer kaplayacağı durumda ve hatta şarjdayken telefonunuzun ekranını görmek istediğinizde ihtiyacınız olan tek donanım aksesuarı MiniDock.
Bluelounge tarafından tasarlanan ve piyasaya sürülen bu ürün sayesinde istediğiniz yerde istediğiniz anda kablo karmaşasına gerek kalmadan şarj edebileceksiniz. Yerden tasarruf eden ürün aynı zamanda bir iPhone standı işi de görüyor.
Ürünün fiyatı firma tarafından 39.95 $ olarak belirlenmiş. Ürün dünya standartlarında tüm prizlere uygun olma açısından 6 adet değişik ülkenin prizine uygun olarak geliyor.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir