2016 Best nine Instagram Fotoğrafı yapımı

2016 Best nine Instagram Fotoğrafı yapımı

Geçtiğimiz sene oldukça ilgi çeken best nine uygulaması Instagram’da  bu sene içinde aynısını yapabilirsiniz sizde bu seneki en popüler fotoğraflarınızı tek bir fotoğraf altında toplamak için aslında yapmanız gereken çok basit.

Best nine 2016 Instagram fotoğrafını Yapmanız gereken bu linke  tıklamak. Önünüze gelecek olan sayfadaki kutucuğa instagram kullanıcı adınızı Yazıyorsunuz ve GET tuşuna basıp bekliyorsunuz. Çıkan sayfanın görüntüsü aşağıdadır. 2016 yılına ait fotoğraflarınızı 9 kare üzerinde sizlere sunacaktır Not : Profiliniz gizli ise gizliliği açmanız gerekebilir.

ekran-resmi-2016-12-10-10-34-35

Daha Sonra sitenin size hazırlamış olduğu 9 kare den oluşan resimi screen shotunu alabilir yada resmin üzerie basılı tutup telefonunuza kaydettikten sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz

Daha fazla ipucu ve bilgiler için bizi takip etmenizi ve bu ipuçlarını hızlıca öğrenmek için iPhone haber uygulaması olan iHaber iOS uygulamamızı indirmeyi ihmal etmeyin.

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8″]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir