App Store Haftanın kısa süreliğine ücretsiz olan 4 uygulaması

Merhabalar arkadaşlar iPhone veya iPad’inize Yüklemek için yeni uygulamalar arıyorsunuz ancak bulmakta güçlük çekiyorsanız doğru yazıdasınız.

Bu hafta indirime girmiş olan yüzlerce uygulamayı inceleyerek en iyi sekiz uygulamayı sizler için derledik. Unutmayın ki sonsuza dek ücretsiz kalmayacakları için hiç zaman kaybetmeden haberimize geçmekte fayda var.Daha sonra yorumlarda bunlar neden paralı olmuş diye sitem etmeyiniz değerli arkadaşlar hadi ozaman uygulamalara geçelim.

Polca – Retro Camera

Polca, retro fotoğraflar çekmek isteyenler için yaratılmış basit ve işlevsel bir uygulama. İçerisinde üç farklı çekim modu bulunan uygulamayla istediğiniz fotoğrafları yakalamak fazlasıyla kolay olacak.

‎Polca - Retro Camera
‎Polca - Retro Camera
Developer: ThirtyFive Inc.
Price: $0.99+

Extreme Week Calendar

Extreme Agenda uygulaması sayesinde haftanızı organize etmek fazlasıyla basit bir hal alacak. Uygulama sayesinde tüm planlarınızı tek bir uygulama üzerinde toplayabilir ve hiçbir etkinliği kaçırmadan haftanızı düzenli bir şekilde geçirebilirsiniz.

‎Extreme Week Calendar
‎Extreme Week Calendar
Developer: Birdsoft LLC
Price: $4.99+

Safety Photo+Video gizleme uygulaması

Safety Photo+Video sayesinde önemli ya da gizli fotoğraf ve videolarınızı gizlemeniz mümkün. Bu belgeleri bir şifre ile koruyan uygulama, telefonunuzu eline alan kullanıcıların bu içeriklere ulaşmasını engelliyor. Tüm bunların yanı sıra bilgisayarınızdan yeni fotoğrafları kolaylıkla uygulamaya atabileceğinizi söylemekte de yarar var.

‎Safety Photo+Video
‎Safety Photo+Video
Developer: Sixbytes PLT
Price: $1.99

AirDisk Pro

AirDisk Pro sayesinde iPhone, iPad ya da iPod cihazlarınızdaki dosyaları görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra AirDisk Pro’ya internet bağlantısı bulunan Mac ya da Windows tabanlı bilgisayarlardan ulaşmak da mümkün.

‎AirDisk Pro
‎AirDisk Pro
Developer: Felix Yew
Price: Free+

Uygulamaların Kısa süreli ücretsiz olduğunu unutmayınız arkadaşlar kaçırmadan indiriniz.

Arama Çubuğu:iPhone Sorununu Ara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir