Apple Destek Uygulamasını App store’da Yayınladı

Apple Destek Uygulamasını App store’da Yayınladı

Apple’ın en önem verdiği konulardan biri olan müşteri memnuniyeti olduğunu biliyoruz ve Apple Destek uygulamasını App store’da yayınladı peki Apple’ın yayınladığı bu uygulama neye yarayacak ? Hemen kısaca anlatmaya çalışalım.

Apple Yeni uygulaması ile birlikte web sayfası üzerinden yardım ve destek prosedürünü uygulama üzerine getirmiş yani uygulama sayesinde kullanıcılar hızlı bir şekilde Apple’dan destek sağlayabilecekler yapmanız gereken destek almak istediğiniz cihazın kategorisini seçmek ve Apple’ın sizle iletişime geçmesini beklemek olacak.

Apple destek uygulamasını kurduğunuzda iCloud hesabınız ile eş zamanlı cihazınızı kullanıyorsanız uygulama üzerine cihazlarınızın hepsini göreceksiniz diyoruz ve sizde Apple’ın yeni Destek uygulamasını indirmenizi tavsiye ediyoruz

ekran-resmi-2016-12-11-10-15-39Apple destek uygulamasını indirmek için tıklayınız

Daha fazla ipucu ve bilgiler için bizi takip etmenizi ve bu ipuçlarını hızlıca öğrenmek için iPhone haber uygulaması olan iHaber iOS uygulamamızı indirmeyi ihmal etmeyin.

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8″]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir