Apple iOS 10 beta 3 Güncellemesini Yayınladı

Apple iOS 10 beta 3 Güncellemesini Yayınladı

Apple an itibari ile iOS 10 beta 3 güncellemesini geliştiriciler için yayınladı.Geliştirici hesabı olanlar iOS Developler Center üzerinden veya cihazları üzerinden Ayarlar-Genel- Yazılım güncelleme sekmesinde iOS 10 beta 3 sürümünü cihazlarına indirebilirler.

Ekran Resmi 2016-07-18 20.07.03

iOS 10 beta 3 ile gelen müzik,parmak okuyucu ve bildirim ekranında ufak düzenlemeler peformans ve hata düzeltmeleri içermektedir ekstra bir özellik gözümüze çarpar ise bildireceğiz.

Geliştirici hesabınız yoksa public beta halka açık sürümü beklemeniz gerekmektedir yada UDID kaydı yaparak iOS 10 beta 1 linki üzerinden ipsw dosyasını indirip kurabilirsiniz tani UDID kaydını alabilmek için geliştirici hesabı olan kişiden bunu yapmasını isteyeceksiniz.

iOS 10’un desteklediği veyüklenebileceği cihazlara:

iPad 4 , iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, 6.nesil iPod touch, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus.

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8″]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

4 Comments

  1. Ömer

    Bende de değişmiş sadece tık diye ses geliyor

  2. Umut Can

    Admin veya diğer arkadaşlar geliştirici beta 3 sürümünü kuran var mı? Varsa kilit kapatınca çıkan ses sizde de değiştimi?

  3. Atakan okur

    Profille kuramaz miyiz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir