Call of Duty: Mobile Tanıtıldı!

Call of Duty: Mobile Tanıtıldı!

Efsaneler efsanesi Savaş oyunlarının atası Call of Duty mobil cihazlarımıza geliyor. Activision ve Tencent, GDC etkinliğinde Call of Duty: Mobile oyunun duyurusunu gerçekleştirdi.

Cep telefonlarının artan donanımsal güçleri sayesinde ceplerimizde taşıdığımız cihazlarla, daha önceleri konsollarda oynadığımız oyunları oynayabilir hale geldik. Bunların son üyesi olan Call of Duty Mobile GDC etkinliğinde Activision ve Tencent tarafından duyuruldu.

Henüz son haline kavuşmamış olan oyun için açık beta süreci başladı. Oyunun resmi websitesi üzerinden ön kayıt yapabilirsiniz.Oyunda Team Deathmatch, Search and Destroy ve Free-For-All gibi modlar yer alıyor.

Unity real-time 3D geliştirme platformunu kullanan oyun klasik bir çok oyunculu modla gelecekken yepyeni modlar da yakında duyurulacak.Black Ops ve Modern Warfare dahil olmak üzere Call of Duty serisinden çeşitli haritalara yer verilen oyunda Nuketown, Crash ve Hijacked haritalarını oyunda göreceğiz oyunun tanıtım videosunu yukarıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz heycanla çıkmasını bekliyoruz.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir