Google’dan Çevrimdışı Video İzleme Uygulaması Youtube GO

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Google kullanıcıların çevirimdışı video izleme olağanını sağlayan Youtube GO uygulamasını duyurdu. YouTube GO sayesinde videoları çevirimdışı izleyebilir ve paylaşabilirisiniz. Uygulama ile videoları daha indirmeden önce video kalitesine göre değiştirebilir kaliteyi düşürüp veri kaybını azaltabilirsiniz. Yani aslında tam olarak videoyu en düşük kalitede de indirebilirsiniz diye tanımlayabiliriz.

Bunlardan En önemlisi çevirimdışı videoları izleme olanağı olması Youtube Go’nun Akıllı çevrim özelliği ile bu sistemden yararlanacağız. Youtube Go uygulaması şuan sadece hindistan üzerinde test edilebilir durumda olduğunu belirtelim.

Yine de uygulamayı kullanmak isteyenler için sunulmuş durumda. Bu linkten devam ederek uygulamayı beta olarak denemek için başvurabilirisiniz bu uygulama ile ilgili detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

[button color="" size="" type="square_outlined" target="" link="https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8"]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

youtubegoindir

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Yorum Yap