Haftanın Kısa Süreliğine Ücretsiz olan 4 adet iOS Uygulama ve Oyunları

Merhabalar Bu haftanın App Store’da kısa süreliğine ücretsiz olan uygulamaları sizler ile paylaşmak istiyorum.

Belirli zamanlarda belirli uygulamalar ücretli oldukları halde kısa bir süre için ücretsiz olabiliyorlar. Değerleri toplamı yaklaşık 32 TL olan 5 adet uygulamaya aşağıdadır.Bu tarz paylaşımların sıklığını arttıracağız App store’da ücretsiz olduğu an uygulamaları ve oyunları paylaşacağız arkadaşlar şimdi 4 adet uygulamaya geçelim

Politaire

Eski fiyatı: 0,99$ – Şuan Ücretsiz

Sıkıldığınızda elinizin altında güzel bir kart oyunu olmasını istiyorsanız kaçırmamanız gereken oyunda standart oyun modunun yanı sıra birden fazla rekabetçi mod ile de karşılaşacaksınız. indirmek için aşağıdakı bağlantıyı kullanın

‎Politaire
‎Politaire
Developer: Topebox Co. Ltd.
Price: $0.99+

Digital Barometer S10

Eski fiyatı: 0,99$ – Şuan Ücretsiz 

Deniz seviyesine göre ayarlanmış basınç seviyeli dijital barometre (basınçölçer) sayesinde hPa, mBar, inHg, kPa ve daha birçok değerde ölçüm yapabilirsiniz.

indirmek için tıklayınız

Tesla Wars – II

Eski fiyatı: 1,99$ Şuan Ücretsiz 

Kule savunması oyunlarını sevenlerin kaçırmaması gereken oyun dünya çapında 3.500.000 oyuncuya sahip. 3 farklı zorluk seviyesine sahip 80 seviyeyle birlikte can sıkıntısı derdiniz ortadan kalkacak.

‎Tesla Wars - II
‎Tesla Wars - II
Developer: Pavel Tarabrin
Price: Free+

Illuminati Soundboard

Eski fiyatı: 0,99$ Şuan Ücretsiz 

Hepimiz bu uygulamaları en azından bir kere indirmişizdir. İlginç bir anda 70’ten fazla ses arasından biriyle tepki vermek istiyorsanız ancak böyle bir uygulamaya bir dolar vermek istemiyorsanız, ya şimdi ya hiç!

‎Illuminati Soundboard
‎Illuminati Soundboard
Developer: Galen Quinn
Price: Free
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments