Hangi Renk iPhone 11 Satın Almalısınız – Siyah, Beyaz, Sarı, Yeşil, Mor veya (Ürün) KIRMIZI?

Hangi Renk iPhone 11 Satın Almalısınız – Siyah, Beyaz, Sarı, Yeşil, Mor veya (Ürün) KIRMIZI?

Yeni iPhone 11 altı farklı renk geldi. Bu çok seçenek sizin kafanızı karıştırabilir eğer sizde yeni bir iPhone 11 almaya karar vermişseniz ve depolama kapasitesini düşürdüyseniz, bir sonraki soru renk. 6 harika seçenek arasından nasıl seçim yapmak istersiniz? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Apple iPhone 11’i altı farklı renk sunmakta:

  • Siyah
  • Beyaz
  • Sarı
  • (Ürün) Kırmızı
  • Yeşil
  • Mor

Siyah

Siyah klasik bir seçenektir. Biz orada çoğu iPhone 11 alıcılara tavsiye ederim. İPhone’unuzun çok fazla göze çarpmasını istemiyorsanız veya bir dava almayı planlıyorsanız, Siyah rengini alın. Sade, sofistike ve çalışan profesyoneller için harika.

Beyaz

Apple, bu yılki iPhone 11 için daha solgun ve bastırılmış renk paleti ile gitti. Bu, iPhone 11’deki Beyaz rengin iPhone XR’deki beyaz seçenek veya iPhone XS’deki Gümüş seçenek kadar çarpıcı olmadığı anlamına gelir. Beyaz olmayan bir renge biraz benzese de, hala iyi görünüyor.

Siyah renklerden bir değişiklik istiyorsanız, ancak yüksek renklere hazır değilseniz, beyaz mükemmel bir seçenektir.

Sarı

İPhone XR için sessiz bir sarı renk de var. Yine, bu yumuşak bir palettir ve iPhone XR’nin rengine benzemeyen hiçbir şey değildir. Bu oldukça çarpıcı bir renk ve onunla giderseniz, onunla net bir dava kullandığınızdan emin olun.

KIRMIZI

(Ürün) Kırmızı renk iPhone serisinde hala güçlü. Ve aslında şu anki serinin en canlı rengi. Sarı seçenek olarak bastırılmış değil. Daha önce vahşi doğada kırmızı renkli bir iPhone görmüşseniz, bu sürüm size anında aşina olacaktır.

Yeşil

Bu, iPhone serisindeki iki yeni renkten biridir. IPhone 11’deki Yeşil renk, koyu yeşil renkten pastel deniz mavisi rengine daha yakındır. İPhone 11 Pro’nun Midnight Green amiral gemisi renginden oldukça farklı. Ancak bu renk oldukça tuhaf ve zarif görünüyor.

MOR

Bu, iPhone 11 için en popüler veya ilginç seçenek olabilir. İPhone 11’inizle öne çıkmak istiyorsanız, bu renkle gidin. Net bir durum elde edebilir veya kasasız hale gelebilir ve mor rengin bu versiyonunu sallayabilirsiniz.

Her şey gibi, bu da daha yumuşak bir mor renk ve çok yüksek değil. Morun cinsiyetten bağımsız bir sürümü olarak çalışıyor ve herkese uyacak.

İPhone 11 Renk Seçimi?

Siyah seçeneğine gidin. Siyah renkten sıkıldıysanız, beyazı seçin.

Göze çarpmak ve bu iPhone için en iyi yeni rengi denemek istiyorsanız, yeni Mor renkle gerçekten yanlış gidemezsiniz. Tuhaf ve zarif bir şey istiyorsanız, Yeşil seçeneğine gidin.

 

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir