Instagram’a Yorum Beğenme Özelliği Geldi

Gün geçtikce Instagram’a yeni bir özellik eklenmekte bunlardan en yenisi olan ve bugün akşam saatlerinde uygulamaya geçen yorum beğenme özelliği Artık Instagram fotoğraf altında yapılan yorumlar beğenilecek ve timeline’da beğenilen yorumlar listelenecek.

Dilerseniz birinin yorumunu siz beğendiğinizde karşıdakine bildirim aynı şekilde sizin yorumunuz beğenildiğinde bildirimle uyarı alacaksınız bize sorarsanız Instagram’ın bu özelliği kullanıcıların çok fazla hoşuna gitmeyebilir çünkü zaman tünelindeki kargaşa kimlerin ne beğendiğinden çok hangi yorumların beğenildiği listelenecek yeni güncellemeyi deneyip görebilir yazı altında fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Daha fazla ipucu ve bilgiler için bizi takip etmenizi ve bu ipuçlarını hızlıca öğrenmek için iPhone haber uygulaması olan iHaber iOS uygulamamızı indirmeyi ihmal etmeyin.

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8″]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

2 Comments

  • Merhaba iphone 6 kullaniyorum ve instagram son surum yuklu. Ne yaptiysam bi turlu yeni ozellik olan yorum begenme bana gelmedi. Telefonu sifirladim. Uygulamayi bastan tukledim. Baskasinin icload sifresiyle giris yaptim yinede yorum begenme ozelligi bana gelmedi. Sorun nedir? Yardimci olur musunuz:(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir