iOS 10.2.1 Beta 2 Yayınlandı

iOS 10.2.1 Beta 2 Yayınlandı

Apple bugün itibari ile iOS 10.2.1 beta 2 güncellemesini geliştiriciler için kullanıma sundu geçtğimiz hafta beta 1 sürümünü yayınlayan apple iOS 10.2.1 beta 2 sürümünü geliştirici hesabı olanlar Apple developer center’dan güncellemeyi indirip cihazlarında test edebilir.

build 14D15 numaralı iOS 10.2.1 beta 2 sürümünü kayıtlı geliştiriciler telefonları üzerinden Ota’dan Ayarlar→Genel→yazılım güncelleştirmesi bölümünden indireiblirler iOS 10.2.1 beta 2 sürümü ile henüz yenilik görünmüyor herhangi bir yenilik gözümüze çarpığı an sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Daha fazla ipucu ve bilgiler için bizi takip etmenizi ve bu ipuçlarını hızlıca öğrenmek için iPhone haber uygulaması olan iHaber iOS uygulamamızı indirmeyi ihmal etmeyin.

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8″]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

2 Comments

  1. SÜLEYMAN BÖREKÇİ

    IPHONE 5 TE GÜNCELLEME SONRASI NUMARAMI GÖSTER SEÇENEĞİ ÇALIŞMIYOR.ARAMALARIM HEP ÖZEL NUMARA OLARAK GÖRÜNÜYOR.NASIL DÜZELTEBİLİRİM..?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir