iOS 10 Beta 7 ve iOS 10 Public Beta 6 Güncellemesi Yayınlandı

Ekran Resmi 2016-08-19 20.47.00Eylül ortasında iOS 10 final Sürümünü yayınlamasını beklediğimiz Apple an itibari ile iOS 10 beta 7 güncellemesini geliştiriciler için yayınladı.iOS10 Sürümünün 7’nci betasını Geliştirici hesabı olanlar iOS Developler Center üzerinden veya cihazları üzerinden Ayarlar-Genel- Yazılım güncelleme sekmesinde iOS 10 beta 7 sürümünü cihazlarına indirebilirler.

iOS 10 beta 7 Sürümünde 3D touch düzenlemeleri ve bildirimleri,müzik,parmak okuyucu ve bildirim ekranında ufak düzenlemeler peformans ve hata düzeltmeleri içermektedir.

Ayrıca iOS 10 beta 7 ile eş zamanlı yayınlanan iOS 10 public beta 6 Güncellemesini de telefonunuza geliştirici hesabı olmadan indirebilirsiniz aşağıdaki yönergeleri takip ederek iSO 10 public beta 6 güncellemesini yükleyebilirsiniz.

Öncelikle Apple Beta Yazılım Yükleme Programına kayıt olmanız gerekli bunun için beta.apple.com  adresine girip, Apple kimliğiniz ile oturum açmanız yeterli olacaktır.

Daha iOS Cihazınızı Kayıt Edeceksiniz

<

Daha sonra iOS bölümünde bulunan “Enroll your iOS Device” linkine tıklıyoruz sırası ile adımları tamamlıyoruz.

NOT : Cihazınızın yedeğini Almayı unutmayın Beta sürümü test aşamasında olduğu için sorunlar çıkabilir ve eski sürümünüze dönmek isteyebilirisiniz verilerinizi kaybetmemeniz için yedekleme yapmayı unutmuyoruz!

Yedeklemenizi yaptıktan sonra iOS http://beta.apple.com/profile adresine tıklayarak profili Adımları uygulayarak cihazımıza kuruyoruz ve daha sonra Ayarlar →GenelYazılım güncelleme menüsünden iOS 10 halka açık beta 6 sürümünü telefonumuza indirip iOS 10 keyfini yaşayabilirsiniz.

Mobil uygulamamızı indirip haberlerden anında bildirim alarak haberdar olunuz.

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8″]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir