iOS 10 Güncellemesi Yayınlandı

iOS 10 Güncellemesi Yayınlandı

Apple Geçtiğimiz haftada iPhone 7 lansmanında söylediği iOS 10 güncellemesini Sürümünü yayınladı. Aylardır Beta sürümlerini kullandığımız ve merakla beklediğimiz iOS 10 final sürümü artık tüm kullanıcılar için yayınlandı.

 

Yenilenen menü arayüzü bildirimleri ve birçok yeniliğin geldiği iOS 10 sürümünü cihazınızın Ayarlar > Genel > Yazılım güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz. Güncelleme bazı bölgelere göre eş zamanlı yayınlandığı için yazılım güncelleme bölümünde göremez iseniz hemen şaşırmayın ve yeniden deneyin.

ekran-resmi-2016-09-13-20-01-24iOS 10 ile ilgili özellikleri okumak için tıklayınız 

iOS 10 Güncellemesini indirirken aşağıdaki videoyu izleyip birkaç ipucu yakalayaiblirsiniz.

iPhone haberlerini anında cep telefonunzda görmek istiyorsanız mobil uygulamamız olan iHaber iOS uygulamamamızı indirmenizi öneriyoruz.

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8″]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

3 Comments

  1. İbrahim

    10 henüz ıtuneste guncellenmedi

  2. İbrahim

    10 henüz iTunes ye guncellenmedi

  3. Ertürk

    İos 10 u indirdi yüklerken kablo ve itunes simgesi çıktı . Itunes a bağlanmamı istediğini düşündüm ve ıtunes u açtım . Telefonunuzda güncellemenin yüklenmesi ile ilgili bir sorun var yazıyordu . (Iphone kurtarma modu) Güncelle butonuna basın başarılı olmazsa geri yüklemek zorunda kalabilirsiniz yazıyordu . Güncelle butonuna bastım . ) 9.3.5 indirilip yüklenecek yazdı . Neden iso 10 değilde 9.3.5 ? Ayrıca neden sorun oluştu ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir