iOS 10 Güncellemesinin Bölgelere göre Yayınlanma Saatleri

iOS 10 Güncellemesinin Bölgelere göre Yayınlanma Saatleri

Apple’ın iPhone 7 tanıtım etkinliğinde iOS 10 için yayınlanma tarihi net olarak verildiğini biliyoruz 13 eylülde final sürümü yayınlanacak olan iOS 10 işletim sisteminin ülkelere göre yayınlanacak saatlerini sizlere aktarmak istedik iOS 10 ülkemizde akşam saat 8 de yayınlanacak iOS 10 işletim sisteminin diğer bölgelere göre yayınlanma saatlerini anlatan tabloya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ios10

Bu arada iOS 10 destekleyecek Cihazları yeniden hatırlatalım : iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus modelleri güncellemeyi alacak

iPad Serileri :9.7’inç ve 12.9’inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 4, iPad Mini 3, iPad Mini 4 ve IPod Touch 6 nesil olarak belirtildi.

iPhone ile habelerden anından haberder olmak için iHaber iOS uygulamamızı indirmenizi tavsiye ediyoruz bizi takip etmeye devam edin.

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8″]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

1 Comment

  1. Muko

    bu liste iphone 7 nin yayınlayacağı saatler değil miydi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir