iOS 10 Public Beta 3 Yayınlandı (Halka Açık ) Kurulum Rehberi

iOS 10 Public Beta 3 Yayınlandı (Halka Açık ) Kurulum Rehberi

Apple Dün akşam üzeri geliştiriciler için yayınladığı iOS 10 beta 4’ün güncellemesinin ardından. An itibari ile Public iOS 10 Beta 3’ü  halka açık olarak yayınladı. Yayınlanan yeni iOS 10 beta 3 sürümünde hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerinin yanısıra yeni belirgin özellikler de ortaya çıkmaya başlamıştı.

controlcenteropeningscreenBunlardan başlıcaları kilit sesi,Bildirim merkezindeki değişiklikler yeni emojiler gibi bazı yenilikler iOS 10 beta 3 sürümünde bizleri karşılamıştı.

Peki ilk defa halka açık public beta sürümünü yükleyecek olanlar için iOS public beta 3 Sürümü nasıl kurulur?

Öncelikle Apple Beta Yazılım Yükleme Programına kayıt olmanız gerekli bunun için beta.apple.com  adresine girip, Apple kimliğiniz ile oturum açmanız yeterli olacaktır.

Daha iOS Cihazınızı Kayıt Edeceksiniz

Daha sonra iOS bölümünde bulunan “Enroll your iOS Device linkine tıklıyoruz sırası ile adımları tamamlıyoruz.

NOT : Cihazınızın yedeğini Almayı unutmayın Beta sürümü test aşamasında olduğu için sorunlar çıkabilir ve eski sürümünüze dönmek isteyebilirisiniz verilerinizi kaybetmemeniz için yedekleme yapmayı unutmuyoruz!

Yedeklemenizi yaptıktan sonra iOS http://beta.apple.com/profile adresine tıklayarak profili Adımları uygulayarak cihazımıza kuruyoruz ve daha sonra Ayarlar →Genel Yazılım güncelleme menüsünden iOS 10 halka açık beta 3 sürümünü telefonumuza indirip iOS 10 keyfini yaşayabilirsiniz. iOS 10 beta 4 halka açık sürümü yayınlandığından onuda haber vereceğiz takipte kalınız ve iOS mobil uygulamamızı indirerek bildirimleri takip etmenizi öneriririz.

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8″]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir