iOS 9.3.2 ve iOS 9.3.3 için Jailbreak Yayınlandı! ( Semi untethered )

Pangu Merakla beklenen iOS 9.3.3 ve iOS 9.3.2 Sürümüleri için 64 bit destekli Jailbreak aracını yayınladı şuan için windows işletim sistemi üzerinden yapılan Jailbreak işleminin mac desteğinin de yakında geleceğini belirtelim ve hemen Jailbreak aracından bahsedelim.

Öncelikle Jailbreak Aracının Semi untethered versiyonu olduğunu belirtelim bu nedemek oluyor ?Yani telefon kapatıp açınca program çalıştırıp tekrar aktif etmek gerekiyor ve 64 bit cihazlar için yayınladığını tekrar belirtelim yani iPhone 5s, iPhone 6 ve pLus, iPhone 6s ve iPhone 6s plus modellerinin yanısıra iPhone SE de jailbreak aracından yararlanabilecek tablet modellerinde 1. ve 2.nesil iPad Air, iPad mini 2/3/4  ve 9.7 ve 12.9 inç iPad Pro için kullanılabilir durumda olduğu belirtilmiş.

Gelelim Jailbreak Aracına indirmek için tıklayınız     

NOT: Jailbreak Semi untethered versiyon olduğu için telefonunuzu yeniden başlatırsanız işlemleri yeniden yapmanız gerekecektir Yedeğinizi Almayı unutmayın arkadaşlar sonuçta jailbreak aracı yeni yayınlandı olacak sorunlar için lütfen yedeğinizi alınız.

Uygulamayı indir

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8″]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

 

8 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir