casino maxi

iOS 9.3.4 Güncellemesi Yayınlandı

1
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple’ın iOS son olarak iOS 9.3.3 güncelleştirmesinden 14 gün sonra an itibari ile yayınladığı iOS 9.3.4 Güncellemesi kullanıma sunuldu. iOS 9.3.4 Güncellemesini her zamanki gibi OTA üzerinden yani Ayarlar – Genel – Yazılım güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz. Peki iOS 9.3.4 Güncellemesi bizlere ne sunuyor en önemli yenilik ne diye sorarsanız kısaca bahsedelim.

Ekran Resmi 2016-08-04 20.58.24

iOS 9.3.4 Tamamen güvenlik güncellemesi olduğunu söyleyebiliriz. Muhtemelen Jailbreak aracının gelmesi problem yaratmış olması mümkün olabilir o yüzden önemli ve kritik güvenlik güncellemesi olduğu belirtiliyor. Önemli Güvenlik açığının kapandığını söylemesi siz kullanıcıların bu güncellemeyi kurmanızda önemli rol oynuyor. iOS 9.3.4 Güncellemesi ile yeni detaylar gelirse sitemiz ve uygulamamız aracılığı ile bilgilendirmeye devam edeceğiz Takipte kalın..

[button color="" size="" type="square_outlined" target="" link="https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8"]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

bu yazılar ilginizi çekebilir yazarın diğer konuları

1 Comment

  1. Bilhan says

    iphone 6s kullanıyorum. IOS 9.3.3 yükleyip sıfırdan kurulum yaptım telefon kağnı gibi olmuştu. 9.3.4 yükledikten sonra tekrar sıfırlayıp kurulum yaptım şu an yağ gibi en ufak bir takılma yok.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.