iPhone 7 için yeni Beyaz renk ( Jet White ) Gelebilir!

iPhone 7 için yeni Beyaz renk ( Jet White ) Gelebilir!

Apple iPhone 7 ve iPhone 7 plus için Jet Black renk seçeneği ile oldukça ilgi toplamıştı bildiğiniz üzere iPhone 7 ve iPhone 7 plus için şu anda sunulan renk seçenekleri arasında Siyah, Gümüş, Altın, Roze Altın bulunmakta.

Apple şimdi yeni Akıllı telefonu için Jet White Beyaz renk seçeneğini kullanıcılara sunabileceği söyleniyor bildiğiniz üzere iPhone 7 jet black modelinde yaşadığı sıkntıları Jet White modelinde aşmayı planlıyor olabilir.

iphonehw02

Unutmadan bunlar sadece iddia fakat oldukça fazla ortada dolaşan bir iddia olduğu için sizlerle paylaşma gereği duyduk fakat üretimine çok önceden başlanan iPhone 7 ve iPhone 7 plus serilerinin Beyaz renk seçeneğini hemen kullanıma sunması bizce imkansız olduğunu yeniliyoruz fakat bembeyaz bir iPhone da fena olmaz diyere tıpkı 3GS modelindeki gibi güzel görüneceği kesin.

Daha fazla ipucu ve bilgiler için bizi takip etmenizi ve bu ipuçlarını hızlıca öğrenmek için iPhone haber uygulaması olan iHaber iOS uygulamamızı indirmeyi ihmal etmeyin değerli okuyucular.

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8″]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir