iPhone SE’nin Kutu Görseli Sızdırıldı

Çin Kaynaklı haberde Apple’ın 4 inçlik ve bu ay tanıtılması planlanan iPhone SE ‘nin Kutu Görseli paylaşıldı . Kutu Görselinde yazan bilgilere göre iPhone SE özellikleri net bi şekilde okunabiliyor NFC,Apple Pay, Earpods olması 3.5mm jak olacağını belirtiyor 4G destekli olacağıda kutu üzerinde belirtilmiş Kutu görselini sizde aşağıdan inceleyebilirsiniz.

iPhone-SE-Kutusu

Apple’ın yeni cihazı iPhone SE 21 Mart günü yapacağı etkinlikte tanıtacağını yeniden belirtelim etkinlikle ilgili detayları sitemiz aracılığı ile takip edebilirsiniz.

1 Comment

  1. Mebay

    Apple şu ana kadar çıkardığı ve en iyi satış oranları yakaladığı iPhone 5(s)’in bir benzerini çıkarmayı düşünerek Samsung’un yeni çıkmış olan cihazının satışlarına sağlam bir sekte vuracağa benziyor. Aşağıdaki yorumlarda arkadaşlar ne kadar bu telefon çıkmaz, bu telefon için 4inc yetersiz deseler de telefon çıktığı zaman en iyi pil ömrüne ve en kullanışlı telefon olma özelliklerine sahip olacak. Adamlar boşuna SE (Special Edition) diyerek iyileştirme yapıp bu telefonu pazara sunmuyorlar. Apple TR fiyatı için düşüncem ise 1999-2199 TL’dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir