Künye

Künye

iPhoneHaber.NET Web Hakkımızda 

© Copyrigth 2013 iPhonehaber.NET tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları iphonehaber.net’e aittir. iPhonehaber.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar siteniz iphonehaber.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.www.iphonehaber.net ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. iPhonehaber.NET ’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Samet Erşan

Mail: iletisim@iphonehaber.net


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Samet Erşan

Mail: bilgi@iphonehaber.net

Süleyman Yavuz

Slyman@iphonehaber.net


Vizyonumuz – iPhone haber nedir ?

 iPhone haber, Tekil şahıslar tarafından kurulan , Apple ürünleri hakkında pratik bilgiler sunan bir web arşividir ve  Apple hakkında pratik bilgiler sunmaya devam etmektedir. mail adresimiz iletisim@iphonehaber.net

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir