WhatsApp Güncellendi ve bildirim sesi sorunu Çözüldü!

WhatsApp Güncellendi ve bildirim sesi sorunu Çözüldü!

Popüler Mesajlaşma uygulaması Whatsapp yayınladığı yeni güncelleme ile iOS 10 daki Mesajlarda bildirim gelmeme sorununu ortadan kaldırdı.Bildiğiniz gibi Bildirim sorunu için Whatsapp telefonunuzu resetlemeniz gerekmetedir şeklinde uyarıları ekliyordu artık buna gerek kalmayacak.

Whatsapp 2.16.14 Sürüm güncellemesi ile bu sorun ortadan kalkacak ve Whatsapp’da gelen mesaj bildirimleri artık çalışacak. Ek olarak iOS 10.1.1 Sürümüne telefonunuzu güncellemeyi unutmayınız aksi takdirde gene uyum sorunu yaşanabilir. Uygulamayı güncelledikten sonra Telefonu kapatıp açmanız yeterli olacaktır.Bildirim sesi sorunundan kurtulmak için; iOS 10.1’i yükledikten sonra WhatsApp 2.16.14 güncellemesini de yükleyip iPhone’u kapatıp açmanız yeterli olacaktır.

Bunun dışında gelen yenilikler;

  • Artık Fotoğraf ve videoların üstüne çizileblir yazı ve emoji ekleyebilieceksiniz renk seçicinin soluna ekranı sürükleyerek fırça kalınlığını ve yazı tipini ayarlayabilirsiniz.
  • Grup yöneticileri bağlantı paylaşarak katılımcıları gruba davet edebilir bununi çin gruba davet et seçeneğini tıklaması yeterli olacaktır.

Daha fazla ipucu ve bilgiler için bizi takip etmenizi ve bu ipuçlarını hızlıca öğrenmek için iPhone haber uygulaması olan iHaber iOS uygulamamızı indirmeyi ihmal etmeyin değerli okuyucular.

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/ihaber/id1132395916?mt=8″]iPhone Haber – iOS Uygulamasını indimek için tıkla![/button]

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir